fbpx

Mokido

Nasza Oferta

Masaże

Masaż Tkanek Głębokich w koncepcji Arta Riggsa

Masaż tego typu ma za zadanie usprawnić ruchomość powięzi w naszym ciele, a także wyrównać napięcia pomiędzy mięśniami, dążąc do uzyskania ogólnoustrojowej równowagi. Często zmniejsza dolegliwości bólowe.

Masaż klasyczny

Najpopularniejszy rodzaj masażu. Wykorzystywany w wielu dolegliwościach, poprawia regenerację całego ciała, zwiększa elastyczność mięśni i skóry, poprawia jej odżywienie, a także korzystnie wpływa na układ krwionośny.

Masaż Rozluźniający

Bardzo spokojny wyciszający zabieg, może przyczynić się do wyhamowania układu nerwowego, powodując zmniejszenie napięcia całego ciała, poprawę jakości oddychania, a nawet snu. 

Masaż Izometryczny

Jego celem jest zwiększenie napięcia mięśniowego, co w konsekwencji przyczyni się do zwiększenia siły mięśniowej. Doskonale sprawdzi się u osób, których celem jest powrót do pełnej sprawności. 

Masaż Sportowy

Idealne rozwiązanie dla sportowców zarówno w okresie przygotowawczym, jak i poza nim, a także dla ludzi aktywnych fizycznie szukających intensywniejszego masażu. Często stosuje się w nim olejek rozgrzewający.  

Masaż Indywidualnie dobrany do Ciebie

Ten zabieg ma na celu poprawę Twoich „słabych punktów”. Skomponowany zgodnie z holistycznym podejściem do ciała, będzie doskonałym wyborem zarówno dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z masażem, jak i dla klientów regularnie  korzystających z naszych usług. 

Masaż Twarzy Kobido

Kobido to najbardziej zaawansowana technicznie i zarazem najstarsza forma japońskiego masażu twarzy na świecie. Znany jest jako „niechirurgiczny lifting twarzy”. Jego celem jest osiągnięcie równowagi napięciowej w mięśniach twarzy, które powodują zmarszczki mimiczne. Dzięki technikom Kobido można spowolnić proces starzenia się skóry, stymulować produkcję kolagenu i elastyny oraz podnieść owal twarzy.

Zoga Face Integration

Zabieg opiera się na indywidualnym podejściu do klienta i jego problemów. Każda sesja Zogi wygląda inaczej ze względu na różne przyczyny zaistniałych nieprawidłowości w ciele. Normalizowanie  napięcia mięśni twarzy jest kluczowym elementem w równoważeniu pracy całego ciała. Metoda doskonale uzupełnia pracę z ortodontą, a także procedury kosmetologiczne. Za pomocą Zogi możemy zredukować zmarszczki mimiczne, podnieść opadający owal twarzy, rozluźnić nadmiernie napięte mm. np. żwacze i wiele więcej.

Masaż Indywidualnie dobrany do Ciebie

Ten zabieg ma na celu poprawę Twoich „słabych punktów”. Skomponowany zgodnie z holistycznym podejściem do ciała, będzie doskonałym wyborem zarówno dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z masażem, jak i dla klientów regularnie  korzystających z naszych usług. 

Trening

Trening sylwetkowy

W tym rodzaju treningu naszym głównym celem będzie zbudowanie zdrowej i estetycznej sylwetki. Poza aspektem treningowym, bardzo ważnym elementem który wpłynie na rezultat będzie odpowiednie odżywianie, dlatego oprócz planu treningowego, przekażemy Ci praktyczne wskazówki i pomożemy dobrać odpowiedni do Twojego stylu życia plan dietetyczny 

Trójbój siłowy

Współpracujemy zarówno z osobami chcącymi startować w zawodach jak i po prostu lubiącymi dźwigać ciężary. To co nas wyróżnia to przede wszystkim zdroworozsądkowe podejście do treningu siłowego oraz wsparcie w trakcie zawodów.
Dzięki współpracy z naszym trenerem poza poprawą wyników siłowych zadbasz także o:
  • prewencję urazów
  • kondycje
  • ogólną sprawność
Ponadto dowiesz się wielu praktycznych wskazówek prosto od Mistrza i rekordzisty Polski! 
 

Trening "Hybrid Athlete"

Tutaj stawiamy na wszechstronność i ogólną sprawność fizyczną. Pomożemy Ci stać się silnym, szybkim i dynamicznym sportowcem. Jeśli lubisz wyzwania i chcesz rozwijać się w wielu dziedzinach to ten rodzaj trening jest dla Ciebie! 

Zadbamy o zbilansowanie treningu siłowego z treningiem  kondycyjnym, pomożemy także w doborze odpowiedniej suplementacji i diety w celu zoptymalizowania wyników sportowych 

Inne formy terapii

Kinesiology taping

Aplikowanie specjalistycznego, wodoodpornego i hipoalergicznego plastra, którego zadaniem jest mobilizacja powięzi, a także zwiększenie właściwości regeneracyjnych organizmu.

Techniki energizacji mięśni

Polegają na wyrównaniu napięcia pomiędzy mięśniami sąsiadującymi ze sobą, a także między mięśniami działającymi przeciwnie do siebie. 

Opracowanie punktów nadmiernego napięcia w ciele

Znajdowanie, a następnie usuwanie punktów zwiększonego napięcia na całym ciele. Zabieg zmniejsza dolegliwości bólowe, a także poprawia nawodnienie tkanek. 

Testy nerwowo-mięśniowe

Jest to zbiór technik mających na celu zlokalizowanie przyczyny nadmiernego bądź zbyt małego napięcia mięśniowego. Testy te, pozwalają sprawdzić powiązania w ciele i wybrać odpowiednie miejsce masażu aby pozbyć się dysfunkcji, a nie jedynie objawu, którym najczęściej jest ból.

Pinoterapia w koncepcji FRSc

Niezwykle skuteczna terapia narzędziowa wg Lek. Radosława Składowskiego. Używając jej możemy szybko uzyskać pożądane efekty terapeutyczne. 

Kinesiotaping twarzy

Metoda plastrowania dynamicznego pozwalająca przedłużyć efekty pracy zabiegu Kobido lub Zoga face integration