fbpx

Mokido

Chromiec Fizjoterapia

Patryk Chromiec jest fizjoterapeutą pracującym zarówno z pacjentami wymagającymi rehabilitacji ortopedycznej jak i funkcjonalnej neurologicznej. Specjalizuje się w leczeniu różnych zaburzeń związanych z kręgosłupem, układem nerwowym czy neurofizjologią. Jest naszym przyjacielem, mentorem, a także nauczycielem. Nigdy nie wahamy się prosić Go o pomoc w rozwiązywaniu najtrudniejszych przypadków.
 

Aleksandra Jóźwiak

Aleksandra współpracuje z nami świadcząc specjalistyczne masaże, a także terapie twarzy najwyższej jakości! 

Vataha

Pierwsza współpraca jaką nawiązaliśmy. Vataha została założona w 2003 roku, więc jesteśmy dumni, że możemy pracować z zawodnikami i ludźmi uczęszczającymi na zajęcia do tego klubu.
 

Spr Gdynia

Wraz z dniem 24 kwietnia 2023 roku oficjalnie rozpoczeliśmy współpracę z klubem piłi ręcznej @sprgdynia🤾‍♀️
Wspieramy dziewczyny w drodze do zdobywania tytułów, aby zdrowie pozostawione na boisku powracało do nich jak najszybciej 💪
Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie i szansę, jaką otrzymaliśmy. Podjęcie stałej współpracy ze sportowcami rywalizującymi na tak wysokim poziomie jest krokiem milowym w dążeniu do spełniania naszych marzeń i zrealizowania naszych celów.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie i miłe słowa.
 

Reha Prestige

Profesjonalna klinika, mieszcząca się w Gdyni przy ulicy Kieleckiej 20. Posiada wielu specjalistów dzięki którym każda potrzebująca osoba otrzyma tam pomoc na wysokim poziomie.